Akciğer Kanseri ve Tedavisi
Akciğer Kanseri Cerrahisi Hastanesi

Kolan International Hospital

Akciğer Kanseri Cerrahisi Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma
09:00 - 18:00

RANDEVU 0(212) 222 0888

AKCİĞER KANSERİ

TEŞHİSİ

TEDAVİ YÖNTEMLERİ

VİDEOLAR

BASINDA BİZ

SORU SOR

ONLINE RANDEVU

İLETİŞİM

ARAMA YAPIN

Akciğer Kanseri Hakkında Doktora Soru Sor

EN ÇOK OKUNANLAR

Akciğer Zarı Yapıştırma İşlemi

Akciğer Zarı Yapıştırma İşlemi

Akciğer Kanseri Tedavi Yöntemleri
Poland Sendromu Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?

Poland Sendromu Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?

Akciğer Kanseri Tedavi Yöntemleri

Akciğer Kanser Cerrahisi

Akciğer Kanseri Hakkında

Bu yazıyı paylaş

Akciğer Kanser Cerrahisi konusunda yazılan bu yazı akciğer kanser cerrahisi alanında uzman Göğüs Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Özkan Demirhan tarafından kaleme alınmış ve bilgi amaçlı paylaşılmıştır.

Akciğer kanser cerrahisi konusunda hazırladığımız web sitemizde akciğer kanserinin nedenleri, teşhisi ve tedavi yöntemleri gibi konular hakkında akciğer kanser cerrahisi konusunda uzman Doç Dr. Özkan Demirhan'a ait yazıları paylaşıyoruz. Bu konulardan bazıları akciğer kanserine neden olan sebepler, akciğer kanserinde immüno terapi yöntemi, akciğer kanserli hastalarda toplardamar tıkanması ve mezotelyoma gibi konulardır.

Akciğer Kanser Cerrahisi

Özellikle mezotelyomanın kelime anlamı, nasıl ortaya çıktığı ve tedavisi için izlenen yolların da anlatıldığı makalelerimizi okuyarak klinik anlamda MEZOTELYOMA hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız mümkündür. Bunların yanında göğüs duvarı tümörü, mediasten kist ve plevral efüzyon yani göğüs boşluğunda sıvı birikimi gibi detaylı akciğer kanseri konularında da bazı bilgileri yazılarımızda bulabilirsiniz.

Akciğer kanseri cerrahisi konusunda ön bilgilendirme yazıları yanında ayrıca bu hastalığın teşhisi ve tedavisi gibi konular da işlenmektedir. Örnek olarak akciğer kanserinde prognoz (öngörü) nasıldır, akciğer kanserinin histolojik özellikleri, tarama yöntemleri, primer tümöre bağlı semptomlar, göğüs kafesi iç ve dış yayılımına bağlı semptomlar hakkında bilgiler de yer alır.

Tüm bu teşhis ve hastalık açıklamaları konusunda uzman doktorumuz tarafından özenle hazırlanan makale ve yazılarından derlenen değerli bilgilerden oluşmakta ve siz değerli okuyucularımızla paylaşılmaktadır. Akciğer kanserinin son yıllarda ülkemizde çok sık yaygınlaşmaya başlaması ile birlikte bu hastalığa yakalanmış insanlarımızın kafalarındaki bir çok soruyu aydınlığa kavuştırmak amacıyla hayata geçirdiğimiz web sitemizde bir çok konuya değinmeye sorularınızı yanıtlamaya gayret etmekteyiz.

Hastalığın açıklaması ve teşhisi yanında aynı zamanda tedavi yöntemleri hakkında da bir çok yazımız mevcuttur. Örneğin; akciğer ameliyatından sonra ne gibi komplikasyonlar görülür, PET/CT nin akciğer kanseri tedavisinde kullanımı nasıldır, akciğer kanserinde evreleme, bronkoskopi yöntemi, mediastinoskopi operasyonları ve akciğer nodülü takibi ve tedavi yöntemleri gibi konular detaylı bir şekilde ele alınmıştır.

Basında Biz sayfamız bu güne kadar akciğer kanser cerrahisi konusunda hakkımızda çıkmış haberlerin bulunduğu sayfadır. Bu haberlerin tümü Doç Dr. Özkan Demirhan ve çalıştığı kurumlar hakkında yazılmış haberlerden derlenmiştir.

Ayrıca web sitemiz üzerinden akciğer kanser cerrahisi konusunda uzman doktorumuz Doç .Dr. Özkan Demirhan'ın iletişim bilgilerinden kendisine ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz. Randevu almak için de online randevu sayfamızdan kolayca randevu alabilrisiniz.

Akciğer Kanser Cerrahisi hakkındaki bu yazı akciğer kanseri cerrahisi uzmanı Doç. Dr. Özkan Demirhan tarafından yazılmıştır. Kaynak belirtmeden kopyalanamaz.

Bir önceki Pnömotoraksa Neden Olan Bleb Ve Bülün Tanımı başlıklı yazımızda yer alan akciğer kanseri hakkındaki bilgiler ilginizi çekebilir.

Bu yazıyı paylaş

YORUM YAPIN


Akciğer Kanseri Hakkında Diğer Yazılar

BUMERANG

Bumerang - Yazarkafe

HEMEN ULAŞIN

Akciğer Kanseri Tedavisi İletişim BilgileriDoç Dr. Özkan Demirhan
Göğüs Cerrahisi Uzmanı

Kaptanpaşa Mahallesi, Darülaceze Cd. No: 14 Okmeydanı-Şişli / İSTANBUL

0(212) 222 0888-2001
0(532) 348 3103

RSS - Site Haritası - Mobil Site
continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental