Akciğer Kanseri ve Tedavisi
Akciğer Kanseri Cerrahisi Hastanesi

Kolan International Hospital

Akciğer Kanseri Cerrahisi Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma
09:00 - 18:00

RANDEVU 0(212) 222 0888

AKCİĞER KANSERİ

TEŞHİSİ

TEDAVİ YÖNTEMLERİ

VİDEOLAR

BASINDA BİZ

SORU SOR

ONLINE RANDEVU

İLETİŞİM

ARAMA YAPIN

Akciğer Kanseri Hakkında Doktora Soru Sor

EN ÇOK OKUNANLAR

Akciğer Zarı Yapıştırma İşlemi

Akciğer Zarı Yapıştırma İşlemi

Akciğer Kanseri Tedavi Yöntemleri
Poland Sendromu Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?

Poland Sendromu Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?

Akciğer Kanseri Tedavi Yöntemleri

İstanbul Göğüs Cerrahisi

Akciğer Kanseri Hakkında

Bu yazıyı paylaş

İstanbul Göğüs Cerrahisi konusunda yazılan bu yazı akciğer kanser cerrahisi alanında uzman Göğüs Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Özkan Demirhan tarafından kaleme alınmış ve bilgi amaçlı paylaşılmıştır.

İstanbul göğüs cerrahisi konusunda en geniş bilgilerin yer aldığı yeni bir web sitesi açıldı. Yeni açılan bu sitede akciğer kanseri hakkında geniş bilgiler, kanser teşhisi, tedavi yöntemleri videolar ve çok daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Ayrıca tüm bu bilgilerin yanında online randevu sistemi ile istanbul göğüs cerrahisi konusunda uzmanımızdan bilgi almanız da mümkün.

Oldukça geniş bir video arşivine sahip yeni sitedeki videoları izleyip yorum yazabilir ve diğer ziyaretçilerimizin videolardan mümkün olduğunca daha çok istifade etmelerine katkıda bulunabilirsiniz. Videolar uzman doktorumuzun akciğer kanser cerrahisi hakkındaki bilgilerinin bir özeti halinde sürekli yenileri eklenerek ziyaretçilere sunulmaktadır.

Hastalığın teşhisi yanında uygulanan tedavi yöntemleri hakkında da geniş bir arşive yeni açılan istanbul göğüs cerrahisi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Yeni siteye www.istanbulgoguscerrahisi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İstanbul Göğüs Cerrahisi hakkındaki bu yazı akciğer kanseri cerrahisi uzmanı Doç. Dr. Özkan Demirhan tarafından yazılmıştır. Kaynak belirtmeden kopyalanamaz.

Bir önceki Sternal Defektler Sternumun Ventral Füzyon Defektleri başlıklı yazımızda yer alan akciğer kanseri hakkındaki bilgiler ilginizi çekebilir.

Bu yazıyı paylaş

YORUM YAPIN


Akciğer Kanseri Hakkında Diğer Yazılar

BUMERANG

Bumerang - Yazarkafe

HEMEN ULAŞIN

Akciğer Kanseri Tedavisi İletişim BilgileriDoç Dr. Özkan Demirhan
Göğüs Cerrahisi Uzmanı

Kaptanpaşa Mahallesi, Darülaceze Cd. No: 14 Okmeydanı-Şişli / İSTANBUL

0(212) 222 0888-2001
0(532) 348 3103

RSS - Site Haritası - Mobil Site
continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental